jó bemutatkozás(ok)

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

jó bemutatkozás(ok)
Milyen egy jó adatlap? Nektek mi jön be? Kevesebb szöveg? Esetleg több?

Példákkal együtt. Nem fontos hogy szimpatikus legyen(ek) az adatlapon szereplő személy(ek), de tetsszen ahogy tálalva van.

Negatív kritikát csak nem bántó módon.
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
arevcic#132009-01-08 14:07:48
Válasz a(z) 12-es üzenetre:Az adatlapok többségében igazad van.Egy ismerkedés alkalmával mindenki igyekszik jó színben mutatkozni, "előnyös" oldalát mutatni. "Lakva" azután megismerszik és az esetek nagy részében ki is derül a turpisság.Mi vállaljuk magunkat olyannak, amilyenek vagyunk. Ha valakinek így megfelelünk, akkor jó, ha nem, akkor ne keressenek. A férfiaknak a farkuk a gyenge pontjuk, a nőknek a mellük. Sokan nem tudják eldönteni, hogy "villogni" akarnak a másikkal, vagy örömet szerezve, élvezni egymást.
looking-for-partners#122009-01-08 11:49:50
Azt azonban érdemes lenne körüljárni, hogy az esetek többségében a pár férfitagjáról minimális infó van itt, kép jó esetben a farkáról. 
Az meg pláne érdekes, hogy akikkel beszéltem a témában, arra a kérdésre h "szerintetek is a hölgy dönt?" általában "igen" választ adtak (persze közös a döntés, de a tapasztalatok alapján a férfiak mégiscsak könnyebben belemennek a dologba... kivétel a kivételek).

A következő, logikus kérdésre ("És akkor miért nincs sem adat, sem kép a férfról?") általában nem jön normális válasz.
looking-for-partners#112009-01-07 21:47:37
Miután elolvastunk több száz bemutatkozást, itt az ideje hogy átírjuk a magunkét is  :-) 

Annak megfelően, hogy:
- jól áttekinthető legyen (viszonylag rövid, pontokba szedve)
- röviden magunkról
- egyértelmű lista arról mit szeretnénk és mit nem

Most akkor így lesz egy darabig... és meglátjuk melyik a jobb.
arevcic#102009-01-03 07:07:40
Ha valaki nem meri felvállalni a személyes találkozást, azzal nem is érdemes szóba állni, nem őszinte ember. Természetesen történhet baleset, váratlan esemény, de csak egyszer. Már az is visszatartó lehet, ha valaki rögtön az első alkalommal meggondolja magát.Nekünk is volt ilyen tapasztalatunk, a kedves férj a megbeszélt találka előtt tán 2 órával felhívott (ezt legalább megtette) hogy most nem jó nekik. Az okokat nem firtattam, levontam a konzekvenciát, nem lett kapcsolat a dologból. Volt olyan is, aki csak nem jött el. További levelei olvasatlanul a kukába kerültek.
varnyu#92008-12-31 21:55:03
Egy frappáns:

"Engedelmes "takarítónőt" keresek, fontos, hogy zenerajongó legyél! Szeress oboázni és én is megszólaltatlak :)"
looking-for-partners#82008-12-05 16:33:34
És még egy érdekes példa: "Most sajna nincs időnk randizni"

... és az adatlapon szépen fel van sorolva hogy mit szeretnének (egész jól kifejtve, amúgy). Most akkor mivan? Összevetve azzal, hogy elég gyakran megfordulnak erre...

Nemértjük.
looking-for-partners#72008-12-05 16:31:58
Az egyik kedvenc szöveg: "Csak lányt!Esetleg párt"

Ha már az egymondatosban ilyen határozott valaki, akkor hogyan képzeli a folytatást?

Persze mindenki lányokat keres itt (tisztelet a kivételnek), esetleg párokat.
arevcic#62008-12-05 07:23:21
Párommal egyetértve fontos az adatlap. Már azoknak, akik tudnak olvasni. Mi tudjuk mit keresünk. A testi adottságokon kívül nekünk bizony az IQ is épp annyira fontos, mint a szex. Elolvasom az adatlapot, abban az szerepel, hogy fiatalt keresnek, nem fogom felesleges levéllel zaklatni őket. Én is utálom, hogy bár le vagyon írva:"párt keresünk", ennek ellenére a jelentkezők 80 %-a szóló pasas, aki velünk akarja megcsalni a feleségét. A képet azért is fontosnak tartjuk, mert szintén behatárolja, kivel nem szeretnénk kapcsolatba lépni (pl. anorexiások, hájpacnik,fogatlanok) és kölcsönös szimpátia esetén ki lehet(!) partnerünk. A döntés úgyis egy személyes találkozáson születik egy kávé, egy üdítő mellett.
looking-for-partners#52008-12-04 13:27:50
Elmaradt a "vitaindító".

Természetesen  :-)  úgy gondoljuk h a mi adatlapunk egész jó. Az adataink ki vannak töltve, vannak képek feltöltve, leírtuk mit szeretnénk és mit nem. 
A szövegből már "vágtunk", régebben hosszabb volt de sokan mondták hogy túl hosszú, illetve felesleges is - mert úgysem olvassák el...

Mi azért hiszünk abban hogy aki megkeres minket, az előbb olvas. Megkímélhetjük magunkat felesleges levelezésektől.
looking-for-partners#42008-12-04 13:25:13
Válasz a(z) 1-es üzenetre:

Szerintünk igenis fontos az adatlap. Nekünk - és úgy véljük másnak is - fontosak a magasság/súly adatok, kép pedig _kötelező_, kép nélküli adatlap minek?
A szöveget is fontosnak tartjuk, némi IQ lemérhető belőle, illetve célszerű ha a vágyakról is látunk valamit. 

Elég sokan vannak itt regelve, valami alapján tudni kell "választani" - és ez az adatlap lesz. Kicsit durva hasonlattal "el kell adni" magunkat, szöveg és kép nélkül vajon mit várnak azok akik így vannak itt???
varnyu#32008-12-04 12:24:12
A kedvencem:

Kicsit különös csaj vagyok.
Ha megismersz, megtudod!

Amit szeretek:

Szeretem a sötét, elhagyott helyeket, az erdőt, főleg éjszaka, egyedül. 
Szeretem a vihart, a villámlást, az esőt. Szeretem hallgatni az erdőzúgást, az eső hangjait, a víz hullámzását. 
Szeretem az állatokat, a természetet, a fákat, és szeretem az őszinte, tisztaszívű, titokzatos lelkű embereket. Szeretem az ártatlanságot, mert ott még nincs hazugság. 
Szeretem a végtelen, megalkuvás nélküli szabadságot. És szeretem az álmaimat, mert ha feladjuk az álmainkat, meghal a lelkünk. 
Szeretem az igazságot, és a szépséget, mert e kettő ugyanaz. 
Nagyon szeretek táncolni! átszellemülten, behunyt szemmel. 
Szeretek még rajzolni, festeni, szeretem a szép ruhákat, jó sminkeket, neccharisnyát, csipkés dolgokat. 
És Szeretek aludni, szerelmes lenni, nevetni, és nem félni.

És amit nem:

Utálom az erőszakot, a háborút. 
Utálom a hazug fogyasztói társadalmat, fölösleges dolgokkal árasztja el a világot, és képes elhitetni velünk, hogy szükségünk van e kacatokra. 
Gyűlölöm a mostani tébolyult világrendet, fenntartóit, haszonélvezőit, farizeusait és talpnyalóit. 
Nem szeretem az igazságtalanságot, a bezártságot, a túl sok napfényt, a túl erős zajt. 
Utálom az állatkínzást, az emberkínzást. 
Utálom a szemetet, az anyagit az erdőkben, a szellemit a tévében.
Nem szeretem a pénzért mindenre képes, erőszakos gazembereket. 
Utálok mindenféle megalkuvást, álszent képmutatást, talpnyalást. 
Utálok félni (mert mindig félek) Utálok egyedül lenni (mert mindig egyedül vok) 
De a legjobban a hazugságot utálom, meg a mai világ szimbólumai mögött megbújó gonoszt

A kapcsolataimban pedig bújós vagyok, nagyon odaadó, engedelmes, sub beállítottságú.
Olyan partnerre vágyom, aki erős, határozott, képes irányítani, nevelni, és törődik velem. Érezni akarom, hogy van hatalma fölöttem, ha kell, meg is büntet, de ugyanakkor védelmez és vigyáz rám."

 :-) 
navtsi1#22008-12-03 11:45:18
Szerintem a részletes adatlap és az album arra nagyon jó,hogy kiszűrjük azokat, akikkel nem szeretnénk kapcsolatot teremteni. Pl. Egy nyugat-dunántúli és egy tiszántúli párkereső nem biztos, hogy egymásban a tartós és rendszeres kapcsolat zálogát fedezi fel. Ugyanígy vagyunk a fogadókészséggel, a szőrökkel, a kilókkal egy bizonyos határon túl, a gumival és még sorolhatnám.Nem beszélve arról, hogy kinek mi a tabu, mit nem szeretne. Mi toleráljuk a biszexet, de ezzel nem mindenki van így.
ultra1#12008-12-02 19:00:03
Szerintem nem nagyon számit az ilyen oldalon h. ki mit ír. Aki ismerkedni akar az nem biztos h. adatlap alapján teszi.

[1-13]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba4330BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba104151Biszexuális vagy, be kell lépned!

#halogen1100kisfarkú dagik
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1120Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba810Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba6940Meleg férfiak egymás között

#sexuality100Biszexuális és buzi/leszbikus férjek, feleségek

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4840Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#darellka200Farokgyűrű
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak

#profi_csajok310Türelmi zónás csajok várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3920Transzszexuális csevegő

#cdfatime200GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.