milyen titkos fantáziáid vannak a szex világából?

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




milyen titkos fantáziáid vannak a szex világából?
Irjátok le legtitkosabb vágyaitokat...és mindazt amit kipróbálnátok...


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
nerrex#82008-06-29 09:38:36
Ahogy freud és ametiszt01 is mondja...

Ha két ember szexuális habitusa megegyezik és tudnak is kommunikálni a vágyaikról, akkor nincsenek tabuk. De ehhez két ember kell, mert lehet, hogy ami az egyiknek perverz, az a másiknak izgató. Ezeket meg lehet és meg is kell beszélni. Büdös gyereknek anyja sem érzi a szagát...  :-) 
ametisz01#72008-06-21 11:00:49
Válasz a(z) 6-es üzenetre:
igen, azt hiszem mindenkinek vannak vágyai... amelyek olyan kvivtelezhetetlennek tünnek, aztán amikor mégis megtörténik, rácsodálkozik...ez nem is olyan  extra elképzelés volt... biztosan igaz ebben is a mondás... megtalálja minden zsák a foltját...s már nincs is értelme perverzióról beszélni, hiszen...kvázi: nincs olyan:-)
freud#62008-06-20 21:22:30
A másik titkos vágyam szerepjátékokkal szinesebbé tenni a szexet.Vannak dolgok amik tabuk de az ember kivánja őket,de nem szabad ám ha van egy bevállalós partnered akkor megvalósithatod ezeket a vágyakat vele,persze olyan partnernek is kell lenni aki ezt az áldozatot meghozza mindkettőtök számára,no persze ha neki vannak különleges kivánságai azt meg te teljesited.A dolognak kölcsönösnek kell lenni.freud
freud#52008-06-19 12:08:08
Válasz a(z) 4-es üzenetre:Köszönöm,de nem csak szerencse kérdése.Azért jól esett hogy időt szakitottál a pervimre.Freid
ametisz01#42008-06-18 19:05:55
Válasz a(z) 3-es üzenetre:
nagyon filozofikus... megfontoltság és hevesség... igazán  szép gondolat...minőségi.... azt hiszem...
legyen hozzá szerencséd..
freud#32008-06-18 03:00:01
Válasz a(z) 2-es üzenetre:elöször is együtt van a megfontoltság  és a fiatal hevesség,másodszor a fiata lány  szeretkezés közben fullra felizgat,az anyja pedig kielégít.Természetesen  én elötte mind kettőt   kielégitem.
ametisz01#22008-06-17 21:15:24
Válasz a(z) 1-es üzenetre:nagyon érdekes, már hallottam ilyenről... mi az ami vonz ebben a felállásban?
freud#12008-06-17 06:36:11
Nekem titkos vágyam egy nagy szeretkezés anya, lánya felállásban.

[1-8]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2830BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba8391Biszexuális vagy, be kell lépned!

#toecskoelj100jófej és dug6ó alkalmi vagyok
Ajánlott szobák
#maszti_szoba700Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba4940Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3550Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok420Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2030Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.