Kéttszinüek.

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Kéttszinüek.
Vajon miért ver át akit a barátodnak hiszel?


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
hozoka363#232011-03-02 08:06:39
Mert már nem vagy hasznos neki.
jade#222011-03-01 22:25:20
Válasz a(z) 21-es üzenetre:

Szia!

Ez nagyon igaz! :-)

Jó éjt mindenkinek :-)

Niky :-)
marus#212011-03-01 21:44:40
Válasz a(z) 20-es üzenetre:

Ha valaki egyszer elárul téged, az az ő hibája. Ha mégegyszer elárul, az már a te hibád!
vadallat666#202011-03-01 21:09:43
Válasz a(z) 11-es üzenetre:

Vér nem vállik vízé.
jade#192011-03-01 13:39:04
Válasz a(z) 16-es üzenetre:

Szia! :-)

Tetszett,ahogy leírtad! :-)
Tudod a félreértésekből soha nem sül ki jó dolog...hallgasd meg mindkét felet,hallgasd meg az okokat,fogadd el a véleményüket,és légy toleráns!
Senki sem tökéletes, tudni kell elfogadni és megbocsájtani dolgokat! :-)
És ne feledd az idő mindent megold! :-)
Többek közt erről szól az igaz barátság! ;-)

Szép napot :-)

Niky :-)
csakcsakod#182011-03-01 10:41:25
Válasz a(z) 16-es üzenetre:Ez tényleg fájdalmas lehet,de egy ilyen barátság nem múlik el ok nélkűl,lehet,csak arra vár,hogy hívd fel,vagy kérdezd meg tőle mi van vele,lehet úgy érezte sokkal többet ad mint kap,vagy lehet akaratlanul is megbántottad valamivel.Derítsd ki az okát.A barátságot éppúgy ápolni kell,mint bármelyik más emberi kapcsolatot:)
szaffy#172011-03-01 10:25:40
Válasz a(z) 15-es üzenetre:
Kocsmában dolgozom 25 éve :-D Nem csak a kosz ragad az emberre,ezek a szösszenetek rögződnek az ember agyában.
vadallat666#162011-02-28 22:18:10
Minden barátság elkezdődik, valami jóval és újjal. Sokat együtt vagytok, szórakoztok. Egymás ruháit kéritek kölcsön és veszitek fel. Vele minden őrültségre képes vagy. Akármi legyen az. Majd egyszer csak, mintha villám vágott volna belétek, nem keresitek egymást. Vajon miért? Máris elvált volna az utatok?
De miért hisz olyan jól elvoltatok?! Amikor pedig nem találsz mást, annyira hiányzik! Egyedül vagy! Nincsen aki meg vigasztal, mikor rossz kedved van, vagy éppen egyáltalán nincsen kedved az élethez.  Ő akkor is ott volt és kitette a lelkét a boldogságodért.  Mikor Ő volt bajban Te is szívesen viszonoztad. Mint egy kis lelki segély szolgálat.
Elment nincsen többé! Ilyenkor döbbensz rá, hogy tényleg egyedül vagy. Ott vannak a haverok  és a szüleid, de Ők nem pótolhatják  a Barátod szeretetét, gondoskodását. A barátot tudta a lelked legapróbb titkait is, és ez elveszett. Minden munkátok, a szavaitok, az emlékek halványulnak és idővel a „Barát”, már csak egy apró emlékfoszlány lesz az életedben. Ez bizony nagyon fáj és vérzik a szív!
istvan27#152011-02-28 15:26:01
Válasz a(z) 14-es üzenetre:Ezt nem tudom kitől idézted,de nagyon jó és igaz !
szaffy#142011-02-28 11:10:21
Igaz barát az,aki akkor jön be az ajtón,amikor mindenki más kimegy.
Jaa,és az az igazi barátod,aki megmondja a szemedbe,ha büdös a szád. :-D
A hamis barát pedig olyan,mint az árnyék:Csak akkor követ,ha süt a nap.
Üdvözlettel
csakcsakod#132011-02-28 08:29:55
A lényeg,hogy nem szabad keverni a barát és a közeli ismerős fogalmát,nagyon sokan összetévesztik ezt.Azt gondolják,hogy nekik aztán milyen sok barátjuk van,de ha közelről megvizsgálnák ezeket a kapcsolatokat,rájönnének,hogy a legtöbb nem a szó igazi értelmében takar barátot,csupán egy annál azért jóval felszínesebb emberi kapcsolatot.
bogdog1#122011-02-28 02:49:11
Niky     helyesbítenék inkább nem amikor szükséged van rá , mert az se barátság , a barátság az az mikor  a  helyzetet felismeri és  az szerint cselekszik . Pl:  tudatára  kell hoznod   a történteket és  ö  ha  úgy cselekszik  akkor igaz barátod volt  , nem meg torpan a helyzetben  hanem cselekvő képes ,  a  számítás az   az nem barátságra vall  inkább érdek barátságnak  hívnám én azt  ,  amiből   általában  több van . Az barátság ha nem vársz érte  és  cserébe   semmit   önzetlen cselekedett , ha  ellen   szolgáltatást vársz az  már érdek barátság .. de ez is igaz ha  mondjuk tegyük fel   te segítesz mindig és  ő mindig kifogást keres ha  épp nagy baj van te meg  csak  tényleg ö rá tudsz    vagy  tudnál számítani és tudod meg tudná érte  azt tenni  az már nem barátság  hanem cserbe hagyás  , amit undorítónak vélek  .. Egy fajta   egy  részről  van  csak barátság , azt  is ellehet fogadni    hogy  pont ő nem fog segíteni mert  ő se  tud  de  legalább próbálja meg , akkor látod igazán nem hogy  átnézett a  helyzeten hanem volt benne   segítségi kényszer  .. Az  hogy   akart az már egy nagy dolog   az meg másnapra tartozik  hogy nem tudott  önhibáján kívül  ...
dalma027#112011-02-27 21:20:58
"Barátból ellenség, ez a kegyetlenség, álszent képesség, ez ami féregség! Hiába szeretnéd addig nem halok meg amig a méltó büntetésed nem kapod meg. 
Testvéremnek tekintettelek, de most mér sajnálom, hogy nem csak egy haver voltál hanem a barátom.Nem felejtem mindig csináltad a majrét, letagadtál mindent, én meg elvittem a balhét.
Rájöttem a dolgokra, a türelmem már fogytán..........."
MrBusta: Barátból ellenség
jade#102011-02-27 18:07:37
Válasz a(z) 4-es üzenetre:

Szia!

A baj az,hogy a "barátság" szó mindenkinek mást jelent...a barát bajban is barát...aki viszont csak a haverod,rá csak akkor számíthatsz ha minden úgy alakul,hogy az neki is jó legyen!

Niky :-)
jade#92011-02-27 18:05:50
Válasz a(z) 5-es üzenetre:

Szia!

Nem az az igaz barát,aki együtt mosolyog veled,és csak a jó dolgokban osztozik,hanem aki "sírni" is tud ,ha éppen úgy hozza a helyzet!

Niky :-)
jade#82011-02-27 18:03:09
Válasz a(z) 7-es üzenetre:

Szia!

A barátság témában teljesen egyet értek,és valóban akkor derül ki,ki az igaz barát mikor szükséged lenne rá...egy-két jó szóra,vagy csak,hogy meghallgasson! :-)
Ha hallok valamit,nekem van olyan nagy szám,hogy rákérdezek :-D
Ezt viszont el is várom,mert sok az irigy és rosszindulatú ember aki ismeretlenül gyárt elméleteket,mert nem tud a másikról semmit,és ez úgymond fájó pont neki... 

Szép estét mindenkinek!

Niky :-)
bogdog1#72011-02-27 15:52:18
Az az igazi barátod ki  ,  mikor beteg vagy és  szarba vagy  ,  szó nélkül  segít  rajtad megemlékezik  születés napodról . és   főként elfogad olyanak amilyen vagy és nagyívben leszarja ki mit mond rólad , ö saját maga  ismer ki , nem véleményt alkot  , rólad  pár sorból .. itt is az baj  mások  véleményére adnak sokan , nem is  ismernek  ,  mindenkinek vannak nehéz pillanatai  , és  hibázik is   beleértve engem is  . De az nem azt jelenti  attól én még rossz barát  lennék , vagy rossz ember  . Csak ismeretlenül  jobb másokról véleményt alkotni  . mint hogy azt a fáratságot vedd  hogy utána  járj  .  barátságok is  igy mennek tönkre   , általba   egy fajta  lustaság  miatt ... Utána  persze  már késő bánat van .. Amit nehezen visel ez ember  ...
bogdog1#62011-02-27 15:44:21
Vadállat !   Azért ver át mert sose volt  az  a  barátod  ,  ilyen egyszerű a válasz  ..
bombika15#52011-02-27 13:25:59
Válasz a(z) 4-es üzenetre:Ne hidd azt, hogy csak te vagy így ezzel. Akit a legjobb barátnak hisz az ember és évek óta az is képes egy pillanat alatt hátba szúrni és még mosolyog is hozzá mert élvezi :-(
vadallat666#42011-02-27 12:51:11
De volt sok barátom, és még van is sok barátom. És igen én hittem barátomnak. De hát a élet csalódásokal jár:)
eye45#32011-02-27 11:56:53
Mert soha nem volt a barátod, csak Te hitted annak. Többet képzeltél bele mint amennyi valójában volt benne.Illúzió. Mindig rajtad áll mennyire hagyod magad átverni.
necc#22011-02-27 07:03:16
Aham. "Kéttszinüek". Meg a "hárommmlábu székek". Az ötszögűek, és a hatványozottak, a tizedrendű vádlottak meg se említtessenek, ha nem tudják a rendet... :-D
jerald20#12011-02-26 21:59:07
A(z) #1 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.

[1-23]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3840BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000200Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba113141Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1020Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba610Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba7160Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5680Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok410Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2740Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.